Sebastian Lichocki

Sebastian Lichocki to brat  Paulinki – z którą wspólnie walczymy o godny byt. Chłopiec – tak jak siostra - cierpi na autyzm i znajduje się pod stałą opieka lekarzy specjalistów z zakresu psychologii, psychiatrii i logopedii. Fundacja podjęła działania zmierzające do umieszczenia dziecka w klasie integracyjnej, bo wierzymy, że stały kontakt z rówieśnikami, może doskonale wpływać na złagodzenie efektów choroby. Jednak to nie wszystko.

Sebastian potrzebuje regularnej terapii, która otworzy go na świat zewnętrzny. W tym pomóc mu mogą terapie metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne – czyli dogoterapia i muzykoterapia oraz terapie logopedyczna, pedagogiczna i SI.

Ogólny miesięczny koszt terapii to ok. 1200 zł miesięcznie.  Sytuacja materialna rodziny jest niezwykle trudna – gdyż obydwoje dzieci wymaga szczególnej opieki oraz rehabilitacji. Zwracamy się do Państwa o otwarcie serc na ten ciężki dziecięcy los i wsparcie naszego podopiecznego choćby najmniejszą kwotą. Dla niego każda godzina ze specjalistą,  to krok w stronę samodzielności.

ZREALIZOWANE POTRZEBY