Partnerzy

Partnerzy projektu Ratunek dla Oka – bezpłatne operacje zaćmy

     
Fundatorem FUNDACJI CMP – Czy Mogę Pomóc? jest sieć przychodni medycznych w Warszawie i Piasecznie. Powstanie fundacji jest efektem marzeń i pragnienia udziałowców CMP, aby wykorzystać potencjał swój własny i firmy do działalności charytatywnej.    
     

Partnerzy

JMG – to rodzinna firma jubilerska istniejąca od 1980 roku, zajmująca się produkcją, sprzedażą biżuterii oraz wykonywaniem usług jubilerskich. Mieści się w Piasecznie i zapewnia piękne oraz niepowtarzalne wyroby jubilerskie. Zachęcamy do obejrzenia na: www.jmg-jubiler.pl DRUKARNIA CYFROWA – posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku poligrafii i reklamy. Gwarantuje najlepszą jakość usług, solidność, terminowość, a dla stałych klientów NISKIE CENY niezależnie od gramatury papieru oraz od ilości wydruków. Naszą Fundacje wspiera poprzez bezpłatne wydruki materiałów reklamowych.  
ASA – od lat wspiera działalność Stowarzyszeń, przyjaciel Fundacji, wspiera podopiecznych. Razem z Fundacją realizuje bieżące potrzeby. Doświadczenie firmy jak i potwierdzone sukcesy są efektem wierności zasadzie, że w działalności kierują się szczególną dbałością o najwyższe dobro wszystkich ludzi jakim jest zdrowie. Peugeot Lion Motors jest jedną ze spółek należących do grupy PGA Polska, działającej w branży motoryzacyjnej od 1979 roku. PGA Motors jest właścicielem ponad 200 salonów samochodowych różnych marek na obszarze Francji, Holandii oraz Polski. Peugeot Lion Motors – salon samochodowy w Piasecznie spełnia marzenia podopiecznych naszej Fundacji. Hoya – wiodący dostawca innowacyjnych produktów i usług opartych na zaawansowanych technologiach optycznych! Wspiera podopiecznych Fundacji.
Decathlon to sieć dużych marketów sportowych. Decathlon to Sport dla wszystkich, wszystko dla sportu! Partner, który wspiera Fundację, realizuje dziecięce marzenia! Fundator zabawek dla podopiecznych Fundacji CMP – Czy Mogę Pomóc? Hotele DeSilva to najbardziej przyjazna polska sieć hoteli biznesowych i rodzinnych! Hotel DeSilva w Piasecznie bezpłatnie zapewnia nocleg oraz wyżywienie dla zespołu Varius Manx i ekipy technicznej! Na stoisku sprzedaż ciastek – cały dochód dla Fundacji! Brykacze spełniają marzenia dzieci – podopiecznych Fundacji CMP – Czy Mogę Pomóc? Jeden zespół, jedna droga, jeden cel – uśmiech dziecka… Hurtownia specjalizującą się w Imporcie i sprzedaży markowych zabawek, które pozytywnie wpływają na rozwój dzieci, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo oraz radość w trakcie zabawy. Dystrybutor zabawek: Brykacze.pl powstał z myślą, by oferować klientom markowe, solidne i ładne zabawki. Zapraszamy do zakupów w sklepie, firma gwarantuje atrakcyjne ceny, szeroki asortyment towaru, oraz pełne bezpieczeństwo transakcji, a także fachową pomoc konsultantów.
Agencja Reklamowa OKUBA Studio Kreatywne Obsługujemy firmy w miejscowościach takich jak m. in.: Warszawa, Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Warka, Grójec. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do reklamy. Działamy w tej branży już od 2007 roku. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, kreatywność i indywidualne podejście do Klienta.Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia Warsaw Eagles to najstarsza drużyna futbolu amerykańskiego w Polsce. Początki zespołu sięgają roku 1999, kiedy to po raz pierwszy zebrała się grupa fanów tego sportu. Szeregi nowo powstałego klubu szybko rosły a sport, o którym nad Wisłą mało kto słyszał, zyskiwał na popularności. Drużyna WE wspiera podopiecznych Fundacji. Salon okulistyczny
W Polsce firma Leroy Merlin rozpoczęła działalność w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Polityką firmy jest promowanie i wspieranie lokalnych dostawców i przedsiębiorców. Leroy Merlin Piaseczno jest Fundator marzenia remontu pokoju rodziny Pacuszka. Firma Promotion Plus z oddziałami w Warszawie i Gdańsku istnieje na rynku druków bezadresowych (kolportaż ulotek itp. na terenie Warszawy oraz innych miast) od 2006 roku. Pracownicy firmy zdobyli niezbędne doświadczenie podczas wieloletniej pracy w jednej z największych firm dystrybucyjnych – Grupa Promotor. Oprócz kolportażu firma realizuje również druk ulotek i innych materiałów poligraficznych. W swojej ofercie posiada także usługi obejmujące hosting na różnego rodzaju akcjach promocyjnych, eventach. Firma Promotion Plus to gwarancja jakości i profesjonalizm w działaniu. Naszą Fundację wspiera poprzez druk banerów. Niepubliczny żłobek i przedszkole terapeutyczno-rehabilitacyjne BRZDĄC jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość, bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Wiemy jak bardzo ważne są pierwsze lata życia, dlatego już od 6 miesiąca, aż do progu edukacji szkolnej dbamy o prawidłowy rozwój naszych Brzdąców. Jesteśmy placówką, gdzie każde dziecko czuje się bezpieczne i rozumiane. Zapraszamy :-) Żłobek Brzdąc objął swoją opieką podopieczną naszej fundacji małą Marlenka.