Event Tourist

Biuro Event Tourist powstało z myślą o osobach ceniących sobie czas, wygodę, wysoki standard oraz największy wybór usług pobytów weekendowych, wakacyjnych, SPA, leczniczych, sanatoryjnych, wycieczek oraz wyjazdów firmowych . Obiekty i kontrahenci, z którymi współpracujemy, posiadają doskonałe zaplecze, oferując swoim klientom wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie.

Proponowane przez nas obiekty to najlepsze hotele znajdujące się na terenie Litwy, Słowacji. Wybraliśmy dla Państwa obiekty o różnym standardzie, ale świadczone usługi są na najwyższym poziomie. 8 lat temu gdy zaczynaliśmy pracę z Druskiennikami, nie sądziliśmy że zainteresowanie tym miejscem urośnie do takiej skali. W chwili obecnej jest to kurort z największymi w tej części Europy atrakcjami turystycznymi takimi jak Aquapark o powierzchni 9000mkw, Całoroczny Kryty Stok Narciarski Snow Arena oraz bogata baza hotelowo sanatoryjna.

Zdajemy sobie sprawę, że zajmujemy się niszowymi kierunkami turystyki. Wychodzimy z przeświadczenia iż lepiej robić jedno a dobrze, niż łapać 10 przysłowiowych srok za ogon.

Polecamy zajrzeć na stronę internetową naszego Partnera: www.event-tourist.pl