Tak łatwo zostać Aniołem

Akcja zakończona! W te Święta nasz podopieczny Sebastian Roguski dostał wsparcie od wielu Aniołów – ludzi wielkiego serca. Zebraliśmy 3058 zł, co pozwoli na ufundowanie 8-tygodniowej rehabilitacji dla Sebastiana!

W dniach 9 – 31 XII 2012 r. serdecznie zapraszamy do odwiedzenia restauracji Gościniec Oycowizna w Magdalence/Lesznowola, gdzie zostanie przeprowadzana akcja charytatywna, mająca na celu pozyskanie funduszy na rehabilitacje podopiecznego Fundacji CMP – Czy Mogę Pomóc? – Sebastiana Roguskiego.

Mamy nadzieje, że spędzając miło czas, a dodatkowo 9 XII, wspólnie wykonując ozdoby choinkowe PODCZAS ORGANIZOWANYCH W OYCOWIŹNIE MIKOŁAJEK, uda nam się pomóc potrzebującemu Sebastianowi (SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOT. MIKOŁAJEK ZNAJDĄ PAŃSTWO NA: www.oycowizna.pl oraz www.cmp.med.pl i portalu www.powiat-piaseczyński.info). Każdy będzie miał możliwość wspomóc chłopca symboliczną złotówką, wrzucając ją do skarbonek dostępnych w Gościńcu. Zbiórka to nie wszystko, w Gościńcu dostępne są również specjalnie przygotowane przez Centrum Medyczne CMP kartki świąteczne – projektu małej Oli, przyjaciółki naszej Fundacji. Kartki te będą dystrybuowane dla Wszystkich Gości restauracji Oycowizna, którzy będą zamawiali świąteczne potrawy na wynos i wrzucą do puszki fundacji swoje serce w postaci  dobrowolnej kwoty dla Sebastiana.

Sebastian jako młody chłopiec w 2006 roku uległ wypadkowi na wskutek, którego ma niedowład czterokończynowy oraz założoną  gastromię.  W związku z tym wymaga stałej opieki pielęgnacyjnej oraz rehabilitacji, która umożliwia poprawienie jakości życia. Koszt niebagatelna to ok. 1400 zł miesięcznie!

Zarówno koszty opieki, jak i rehabilitacji są bardzo trudne do udźwignięcia dla samotnej, niepracującej matki, przekraczają bowiem znacznie jej możliwości finansowe. Szkoda rezygnować z rehabilitacji, która daje rezultaty i tracić to co dzięki niej i ciężkiej pracy Sebastiana udało się już osiągnąć.

Gościu – Święta Bożego Narodzenia sprzyjają do pochylenia się nad losem tych, dla których codzienność to walka o uśmiech i radość życia. W tym roku prześlijmy naszego Anioła dla Sebastiana, dla którego  każda pomoc jest bezcenna! Sebastian potrzebuję jeszcze wielu Aniołów – ludzi wielkiego serca. Zarówno grosik wrzucony do puszki po posiłku, jak i zakup kartki z życzeniami z której dochód będzie przeznaczony w całości na rzecz chłopca,  pomoże mu w znacznym stopniu poprawić komfort życia.  Niech nasze otwarte serca pokolorują świat dziecka kolorami nadziei i wiary w dobro drzemiące w drugim człowieku.