Dzień dziecka

Już dziś zastanawiacie się jak sprawić, aby na twarzach waszych pociech pojawił się uśmiech? Przedszkola, szkoły, domy 1-go czerwca tętnić będą zabawą i wielką radością.

Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie dzieci mają tyle szczęścia… choroba, ciężka sytuacja materialna ich rodzin sprawia, że nie liczą  na prezenty i w tym dniu czują się inne, gorsze… My możemy to zmienić, nie zapominając w tym czasie o małym geście serca?

Wierzymy, że znajdą się wśród nas Anioły o wielkich sercach, nie obojętnych na los innych i tego dnia spełnią marzenia naszych podopiecznych.

Chcesz zostań Aniołem?
Zadzwoń
22 737 50 27 lub napisz
pomoc@czymogepomoc.pl

W akcji udział może wziąć każdy – zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Jak to zrobić? Poniżej kilka możliwości:

  1. wpłata na konto fundacji dowolnej kwoty z okazji DNIA DZIECKA, która zostanie przeznaczona na spełnienie marzeń jej podopiecznych;
  2. wybranie konkretnego Dziecka lub Dzieci i wpłacenie na konto fundacji kwoty na jego / ich marzenia lub przekazanie prezentu rzeczowego;
  3. wsparcie poprzez przekazanie części dochodu od wybranej usługi / produktu na rzecz Fundacji;
  4. przeprowadzenie zbiórki wśród pracowników na konkretne marzenie z okazji Dnia Dziecka

Wpłat można dokonywać na konto fundacji:

Fundacja CMP- „Czy Mogę Pomóc?”, ul. Puławska 49, 05-500 Piaseczno
Raiffeisen Bank Polska S.A. 45 1750 0012 0000 0000 1130 6292

W zamian za przyłączenie się do akcji chcielibyśmy zaoferować firmą następujące korzyści:

  • Status partnera akcji – Dzień Dziecka z Fundacją CMP- Czy Mogę Pomóc?
  • Państwa logo oraz link do strony www zostaną umieszczone na stronie: Fundacji CMP- „Czy Mogę Pomóc?”, portalu www.powiat-piaseczynki.info, stronie Centrum Medycznego CMP – w miejscu informującym o całym przedsięwzięciu
  • Państwa nazwa zostanie wymieniona w wybranych opisach marzeń spełnionych także dzięki Państwa wsparciu.
  • Państwa logo wraz z opisem działalności i linkiem do strony zostanie umieszczone w naszym newsletterze oraz newsletterze Centrum Medycznego CMP.
  • Firmy angażujące się w naszą akcję będą mogły umieścić tę informację na swoich stronach internetowych oraz umieścić taką informację w swoich siedzibach, jak również wszelkich ofertach.
  • Otrzymają Państwo dyplom z podziękowaniem za wsparcie i za uczestnictwo w naszej akcji.

Fundacja CMP – „Czy Mogę Pomóc?”, jako Organizacja Pożytku Publicznego, ma uprawnienia do podpisywania umów darowizny, na podstawie których darczyńca może odliczyć poniesione koszty od dochodu, a co za tym idzie, zmniejszyć swoje obciążenia wobec fiskusa.